Rozstrzygnięcie konkursów ŚWIĘTA POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI
11 lat temu
Dnia 2 maja 2013r., w Gminnym Ośrodku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny i literacki „Niezapominajka – Moje miejsce na ziemi do którego chętnie wracam” .
Na konkurs wpłynęło 306 prac plastycznych i 25 wierszy. Jury nagrodziło i wyróżniło w konkursie plastycznym 26 ( 21 wyróżnień, 5 nagród) a w konkursie literackim 9 (4 wyróżnienia, 5 nagród) uczestników.
Konkurs Plastyczny
Nagrody:
- Martyna Długosz, 9 lat – SP nr 1w Goczałkowicach– Zdroju
- Mateusz Cholewa, 9 lat – POPP Pszczyna
- Aleksander Fereus, 6 lat – SP we Frydku
- Aleksandra Waloszek, 11 lat – SP w Górze
- Natalia Libera, 10 lat – SP w Górze
Wyróżnienia:
- Marek Świerczek, 7 lat – SP nr 2 w Pszczynie
- Wiktoria Szuła , 7 lat – SP nr 2 w Pszczynie
- Natalia Ingram, 7 lat – SP nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju
- Martyna Hojka, 8 lat – SP nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju
- Albert Mastrowski, 8 lat – SP nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju
- Emilia Mazur, 6 lat – POPP Pszczyna
- Katarzyna Olszewska, III kl. – SP nr 2 w Pawłowicach
- Klaudia Błaszczak, I kl.– PG nr 1 w Czechowicach – Dziedzicach
- Julia Martynowska, 9 lat – POPP Pszczyna
- Magdalena Słomka, 8 lat – POPP Pszczyna
- Nikola Najda, 9 lat – Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
- Amelia Rajda, 10 lat – POPP Pszczyna
- Zofia Szendera„ 13 lat – SP nr 1w Pszczynie
- Anna Stalmach, IV kl. – SP nr 1 w Pszczynie
- Dominika Grabik, 9 lat – Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
- Maciej Stencel, 9 lat – ZSP SP nr 16 w Studzienicach
- Jaśmina Gleń, 8 lat – ZSP SP nr 16 w Studzienicach
- Anna Bruce, 9 lat – GOK w Goczałkowicach – Zdroju
- Katarzyna Maroszek, 12 lat – SP w Górze
- Julianna Kukla – 13 lat SP nr2 z oddziałami integracyjnymi w Woli
- Hanna Małek– V kl.SP nr 1w Pszczynie
Konkurs literacki
Nagrody:
- Magdalena Walczewska – 10 lat, – SP 11 w Prębie
- Zofia Pławecka – 11 lat – ZSP SP nr 16 w Studzienicach
- Magdalena Koczy – IV lat – ZSP nr 16 w Studzienicach
- Wenesa Szymańska, 12 lat – SP w Suszcu ZSP
- Weronika Gorecka, 11 lat – SP w Miedźnej
Wyróżnienie:
- Hanna Skorupa, 12 lat – ZSP w Mizerowie
- Justyna Lipka, 10 lat SP w Jonnem
- Weronika Grzechnik, V kl. – ZSP SP nr 16 w Studzienicach
- Oliwia Cepok, 11 lat, SP 11 w Prębie