Rozstrzygnięcie konkursów ŚWIĘTA POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI

4 lata temu

Dnia 2 maja 2013r., w Gmin­nym Ośrodku został rozstrzyg­nięty konkurs plas­ty­czny i lit­er­acki „Nieza­pom­i­na­jka – Moje miejsce na ziemi do którego chęt­nie wracam” .

Na konkurs wpłynęło 306 prac plas­ty­cznych i 25 wier­szy. Jury nagrodz­iło i wyróżniło w konkur­sie plas­ty­cznym 26 ( 21 wyróżnień, 5 nagród) a w konkur­sie lit­er­ackim 9 (4 wyróżnienia, 5 nagród) uczestników.

Konkurs Plas­ty­czny

Nagrody:

  1. Mar­tyna Dłu­gosz, 9 lat – SP nr 1w Gocza­łkow­icach– Zdroju
  2. Mateusz Cholewa, 9 lat – POPP Pszczyna
  3. Alek­sander Fereus, 6 lat – SP we Frydku
  4. Alek­san­dra Waloszek, 11 lat – SP w Górze
  5. Natalia Lib­era, 10 lat – SP w Górze

Wyróżnienia:

  1. Marek Świer­czek, 7 lat – SP nr 2 w Pszczynie
  2. Wik­to­ria Szuła , 7 lat – SP nr 2 w Pszczynie
  3. Natalia Ingram, 7 lat – SP nr 1 w Gocza­łkow­icach – Zdroju
  4. Mar­tyna Hojka, 8 lat – SP nr 1 w Gocza­łkow­icach – Zdroju
  5. Albert Mas­trowski, 8 lat – SP nr 1 w Gocza­łkow­icach – Zdroju
  6. Emilia Mazur, 6 lat – POPP Pszczyna
  7. Katarzyna Olszewska, III kl. – SP nr 2 w Pawłowicach
  8. Klau­dia Błaszczak, I kl.– PG nr 1 w Czechow­icach – Dziedzicach
  9. Julia Mar­tynowska, 9 lat – POPP Pszczyna
  10. Mag­dalena Słomka, 8 lat – POPP Pszczyna
  11. Nikola Najda, 9 lat – Pier­wsza Społeczna Szkoła Pod­sta­wowa w Chełmie
  12. Amelia Rajda, 10 lat – POPP Pszczyna
  13. Zofia Szen­dera„ 13 lat – SP nr 1w Pszczynie
  14. Anna Stal­mach, IV kl. – SP nr 1 w Pszczynie
  15. Dominika Gra­bik, 9 lat – Pier­wsza Społeczna Szkoła Pod­sta­wowa w Chełmie
  16. Maciej Sten­cel, 9 lat – ZSP SP nr 16 w Studzienicach
  17. Jaśmina Gleń, 8 lat – ZSP SP nr 16 w Studzienicach
  18. Anna Bruce, 9 lat – GOK w Gocza­łkow­icach – Zdroju
  19. Katarzyna Maroszek, 12 lat – SP w Górze
  20. Julianna Kukla – 13 lat SP nr2 z odd­zi­ałami inte­gra­cyjnymi w Woli
  21. Hanna Małek– V kl.SP nr 1w Pszczynie

Konkurs lit­er­acki

Nagrody:

  1. Mag­dalena Wal­czewska – 10 lat, – SP 11 w Prębie
  2. Zofia Pławecka – 11 lat – ZSP SP nr 16 w Studzienicach
  3. Mag­dalena Koczy – IV lat – ZSP nr 16 w Studzienicach
  4. Wenesa Szy­mańska, 12 lat – SP w Suszcu ZSP
  5. Weronika Gorecka, 11 lat – SP w Miedźnej

Wyróżnie­nie:

  1. Hanna Sko­rupa, 12 lat – ZSP w Mizerowie
  2. Justyna Lipka, 10 lat SP w Jonnem
  3. Weronika Grzech­nik, V kl. – ZSP SP nr 16 w Studzienicach
  4. Oli­wia Cepok, 11 lat, SP 11 w Prębie